למזלנו בחיים יש לנו מספיק מקרים ואירועים בהם אנחנו רוצים לחגוג ובגדול! זה מתחיל מנס הבריאה בו אנחנו חוגגים ברית או חוגגים זבד הבת, ממשיך באירועי יום הולדת ואז לחגיגת בר המצווה וחגיגת בר המצווה ולאחר מכן לחתונה, חתונת הכסף, חתונת הזהב, ימי הולדת, ימי נישואין ועוד. תודה לאל לא חסר!

וכשחוגגים מפיקים אירועים וכשמפיקים אירועים צריך הכל מהכל החל ממקום דרך לבוש, בחירת האוכל וגם- כלים לאירועים.


להזמנת שולחנות לאירועים לחצו כאן או חייגו עכשיו 077-9967222


 


כלים לאירועים- לא רק לאכול בהם:

גם אם אתם חוגגים אירוע באולם אירועים ובעיקר אם אתם חוגגים אירוע בבית שלכם או במקום אחר בו אתם מפיקים את האירוע בעצמכם- כלים לאירועים הם מזמן כבר לא רק הצלחות והכוסות הפשוטות שנועדו רק לאוכל! כלים לאירועים זה כל הכלים של האירוע- מכלי ההגשה, דרך הכלים העיצוביים, הכלים לאוכל ולקינוח- זה אפילו המזלג והסכין. ולכן הם חשובים!

תחשבו כמה צבע כלי אחד יכול להוסיף לשולחן אז אם אתם דואגים לסט או אם יש צורך ויש הרבה אורחים אז לכמה סטים של כלים- תואמים ומיוחדים, צבעוניים ומשלימים- אפשר אפילו שכל כלי בסט יהיה בצע אחר עם דוגמא שונה אם ממש בא לכם להתפרע או שכל הכלים בכל הסטים יתאימו בדיוק אם אתם יותר סולידיים- הכל אפשרי.

כלים לאירועים- לא צריך לדאוג.

באמת שלא צריך לדאוג. לא צריך לדאוג אם יש כמות מספקת ואם הכל נקי ואם הכל מתאים. כי כשמזמינים את הכלים מחברה המתעסקת בכך מקבלים בדיוק את כל הכלים שצריך ואפילו כמה יחידות ספייר שיהיה לכל מקרה שלא יקרה. ולא רק זה- גם לא צריך לשטוף! ותודו שזה החלק הכי שווה בלהזמין כלים לאירועים מחברה חיצונית- שבסוף האירוע הם פשוט אוספים את כל הכלים כמו שהם מכניסים לארגזים ולוקחים לשטיפה ומשאירים לכם לארגן את המקום אבל בלי שטיפת כלים. תענוג! אפילו אם יש לכם מדיח זה תענוג לא לשטוף כלים וגם לא לסדר במקום!

אז נכון, אצל רוב האימהות והסבתות יש כמויות של כלים שיכולים להספיק לאירועים של כל בני המשפחה וגם לא יביישו נדוניה של אף ילד או ילדה במשפחה אבל באמת שלא צריך להתחיל עכשיו לפתוח ארונות וארגזים ולהתחיל לנקות למרק להתאים ולסדר.

מה שהכי קל לעשות, פשוט ומומלץ זה ליצור קשר עם חברה שמשכירה כלים לאירועים שתספק לכם לפי צורך ודרישה את כל סוגי וגדלי הכלים שאתם צריכים לאירוע הקרוב שלכם כולל סכינים כפות ומזלגות ויוכלו להוריד מהראש שלכם לפחות את ההתעסקות הזו.


אולי יעניין אותך קייטרינג גלאט